Prahu rozsvítil Signál festival aneb poslední den podívané

Videomaping na kostel na Karlínském náměstí v rámci festivalu světel Signál.

Jako každý rok v říjnu i letos Prahu rozsvítil Signal festival. Od 10-13.10.2019 je možné shlédnout tvůrce světelných show, videomapingů a instalací z celého světa. Letos se po několika létech trasa festivalu změnila. A tak na místo Vinohrad a očekávané kulminace na Náměstí Míru, se trasa přesunula do sousedního Karlína. Tento rok se navíc symbolicky jedná o téma revoluce revolty, revize, ale také změny. Je to tak na počest 30ti letého výročí Sametové revoluce.

Čtete také: Co Vás podpoří ve změně?

Kostel na karlínském náměstí s videomapingem v rámci Signál festivalu.

Během tohoto ročníku můžete shlédnout mnoho instalací zdarma, ale také několik placených, které opravdu stojí za to. A tak pokud nevíte co s načatou neděli, neváhejte a vydejte se Prahou za světly.

Z instalací zdarma nás uchvátil samozřejmě Karlín a především videomaping na Karlínském náměstí a následně atmosféra, která panovala v Anežském klášteře. Vznešenost prostředí v kombinaci s měnícími se barvami světel do Vás jednoduše musí vnést vnitřní klid.

Zahrady Anežského kláštera hostící jednu ze světelných instalací Signal festivalu.

Čtete také: Až příliš se zaměstnáváme.

Karla Czechová
Psaní je mou vášní, láskou, která mě přenáší do jiného - “mého” vnitřního světa. Slova přichází a přenáší se na papír jen tak, s lehkostí. Možná je to automatické psaní, možná napojení. Ač už je to cokoli, témata se jednoduše zrodí a já se jimi nechávám vést a inspirovat. Osobně mě těší, že jsem tento druh vášně poznala. O to větší radost přichází, když semínko padne na úrodnou půdu. Mým motorem je má radost, láska k psaní a Vy a Vaše zprávy či reakce jsou tím správným palivem.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější články
  • Přidejte se k nám:
  • Video-inspirace:
  • Co nového na Instagramu:
  • Kategorie:
  • Další články: