Pjér la Šé´z: Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je stále horší - PŘEDNÁŠKA

Těší mě, že Pjéra la Še´z přijal mou pozvánku do centra osobního rozvoje Maitasuna a přijde si s námi popovídat na téma: "Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je čím dál horší".

Tuto inspirující přednášku jsem slyšela poprvé v lednu 2017 a ačkoli název spouštěl mou mysl do vysokých obrátek, byla jsem potěšená ba nadšená, kolik moudrostí se v ní skrývá. To, že je u nás přemanažerováno a překorporatováno jistě všichní vnímáme, Pjér nás však vezme do hloubky a svým osobitým vtipem a šarmem nás provede nezapomenutelným večerem.

Přednáška je inspirovaná stejnojmennou knihou rozhovorů Hillmana a Ventury. Pjér se zamýšlí nad současným stavem světa, nad lidským postojem i životem, který ovlivňují naše vztahy, práce, ale také psychoterapie. Ta, místo aby zlepšovala duševní stav člověka, velmi často spíše normalizuje lidskou duši a vkládá nás do jakési klece či krabice norem, pravidel, či hodnocení, programů, předsudků apod.

Kde a kdy se přednáška koná?

Na přednášku se můžete těšit v prvním únorovém týdnu 7.2.2018 od 18:30 v centru osobního rozvoje Maitasuna, které se nachází na ul. Ježková 14, Praha 3.

Pro všechny, kteří se nemohou zúčastnit osobně nebo jsou mimopražští jsme připravili možnost sledovat on-line vysílání přímo z přednášky. Odkaz na přenos dostanete v den přednášky.

Veškeré Vaše otázky budou monitorovány, jako byste byli přímo v sále :).

Pjér la Še´z
Pjér la Še´z
přednášející

Vlastním jménem Petr Knotek je psycholog, terapeut, lektor a spisovatel. Napsal knihy jako: "Den svatého Ignora", "Psychologie souhlasu" nebo "Indián - zpráva o archetypu". Je známý rovněž ze Čtyř dohod, kde doprovází na kytaru svého dlouholetého kamaráda a spoluhráče Jaroslava Duška (Čtyři dohody, Malá vizita, hostující v besedách Duše K). Působí také jako hudebník a zpěvák kapely Rakousko-Uhersko. Pjér je velmi inspirující a moudrá osobnost, kterou je radost posluchat. Jeho autentičnost a vtip jsou již pouhou třešinkou na dortu.

Rezervujte si své místo

Na přednášku je potřeba si rezervovat místo předem. Můžete se rovněž zůčastnit on-line vysílání. V obou případech je však omezený počet míst.

Cena vstupenky je 300 Kč.

Pečlivě vybírejte, kterou variantu chcete - zda osobně nebo on-line přenos! V on-line verzi budeme rovněž monitorovat Vaše dotazy.

Rezervace je platná až po uhrazení vstupného.