On-line kurz:

"TVŮRCEM OD A DO Z"

Vdechněte nový život svému projektu, ač jste na startu,
v půli nebo jste zatím ani nezačali.

Poznejte technickou, praktickou i osobní úroveň, abyste tvořili v rovnováze a radosti.

Jste nebo se chcete stát...? Ať už je to cokoli a cokoli Vám v tom brání, můžete to vyladit a odstarovat tak svůj nový příběh.

Kdyby mi někdo před dvěmi léty řekl, že se budu věnovat svému projektu, jak se říká na plný úvazek, asi bych se zasmála. Nedávno jsem dokonce našla dva seznamy, které jsem si psala na podzim roku 2016, kde jsem do seznamu "nemožností" napsala: "Pracuju pouze na svém projektu". A už o necelý rok později jsem na plno do toho vlaku naskočila.

Za tu dobu jsem si však uvědomila, jak moc je důležitá rovnováha a celistvost. A tu Vám chci předat pomocí tohoto kurzu, který Vás učí a provádí technickou, praktickou i osobní úrovni, abyste vždy nacházeli rovnováhu a vnímali tak svůj projekt či práci jako celek.

Tak jako je tělo provázané s naší psychikou, tak je tvorba webu, facebooková reklama či marketing a prodej spjatý s naším postojem, úhlem pohledu nebo přístupem k lidem, k životu i k nám samotným. 

Není se tedy co divit, že

Hlavní motto kurzu zní: "Ani moc nebe ani moc sebe" 

neboli jde o to, najít rovnováhu mezi hmotným a duchovním světem. 

Co znamená být
"Tvůrcem od A do Z"?

Základem pro náš spokojený, radostný život s lehkostí je dělat v každé chvíli, co máme rádi. Mnohdy si však myslíme, že to, co nás nejvíce těší, to z čeho máme motýlky v břiše a čemu se ze srdce a s láskou rádi věnujeme, nás tak zvaně neuživí. Cesty Páně jsou však nevyzpytatelné a limity nám pokládá pouze naše mysl, náš postoj či přesvědčení.

Příjemnější variantou je, když si své sny a přání dovolíme. Odšpuntujeme tím velkou zátku, která nám brání převést je do záměru a tím i do naší reality. Někdy je však nerealizujeme, protože nám chybí odvaha a jindy pouze technické znalosti. A od toho je zde kurz "Tvůrcem od A do Z", kde se učíte a procházíte technické, praktické, a osobní úrovně, abyste tvořili v rovnováze, inspirovali ostatní a žili život svých snů. 

A právě rovnováha nám pomáhá v plynulém rozkvětu, úspěchu, hojnosti a dostatku na všech úrovních našeho života.

Těšte se na bonusy

Bonusové lekce Vám proto přináší další rozšíření, prohloubení a především nástroje, které můžete použít v praxi pro dosažení ještě větší plynulosti a lehkosti.

Je mi ctí Vám představit tři bonusové lekce, které obohatí kurz i Váš život, ať už pracovní či ten soukromý.

Každá lekce je doprovázená:

  • úvodním videem
  • navazujícím videa či materiály
  • teorii
  • praktickými ukázkami, cvičeními či meditacemi (dle tématu lekce)
  • příklady ze života
  • tipy a triky

Jakými kroky společně procházíme?

1. Úvod do kurzu

V této úvodní lekci se můžete těšit na detailní vysvětlení celého kurzu. Povíme si o nástrojích, které Vám usnadní celý proces. Co je a není důležité. Jaké pomůcky se hodí, ať už jste se svým projektem začali nebo ne. A také tipy a triky z praxe. A samozřejmě si povídáme o rovnováze a hlavním mottu kurzu: "Ani moc nebe, ani moc sebe".

2. Tvoříme web a Facebook stránku

V dnešní době je pro náš projekt základem web nebo alespoň Facebooková stránka. I když jste se zrovna nenarodili jako programátoři, grafici, marketéři či účetní, existují nástroje, které Vás navedou a usnadní celý proces vytvoření webu, budování databáze e-mailu nebo prodeje a fakturace. V této lekci se můžete těšit na základy a první pomyslný krok ve Vašem projektu :).

3. Kreativní obsah

Obsah je základem našeho webu i sociálních sítí. Obsahem prezentujeme svůj projekt, ale i sebe. Jsme lidé, proto nějaká ta chybička se může vloudit. Jde hlavně o formu, duši a inspiraci, než o to, zda se Vaše texty, videa a fotky blýskají dokonalostí. Uvolněnost je více než sterilní čistota.

4. Vytváříme produkt k prodeji

Produkt k prodeji je základem našeho projektu. Ať už se jedná o on-line prostředí nebo osobní setkání, princip je velmi podobný. Je jedno jestli jste lektorem, trenérem nebo prodáváte boty... Za vším stojí produkt (služba), který prodáváte. Co má vliv na koupi a jak ho skrášlit, aby jsme zaujali. Jaký vliv má náš produkt na klienta? O tom všem si povíme v této lekci.

5. Proces od A do Z

V této lekci si projdeme celý proces, který má vliv na růst naší databáze klientů, ale také na samotný prodej. Co je potřeba udělat, aby Vám lidé dali s chutí e-mail? Jak je zaujmout? Jak s nimi komunikovat a co předchází prodej? Je to proces a s tím se zde obeznamujeme od A do Z.

6. Na živo aneb webináře, semináře, přednášky, prezentace...

Kdysi jsem se bála mluvit i před širší rodinou nebo hloučkem kamarádů. Dnes vysílám minimálně dva krát měsíčně živě dvouhodinové webináře, vedu osobní semináře, konzultace a terapie a s lehkostí natáčím videa do kurzů či na web a FB. Nic zásadního jsem však pro změnu neudělala. O tom jak vysílat a mluvit k lidem s klidem a radostí se dozvíte v této lekci.

7. Emailing a newslettery, které zaujmou

E-maily jsou Vaším zlatým dolem. Pokud se někdo rozhodne dát Vám e-mail, je to výsada. Mějte proto ke každému uživateli úctu. Je to člověk, který se od Vás chce učit, inspirovat se a navíc se stává Vaším potenciálním klientem. Je proto důležité zjistit, kým je, co ho baví a nezahltit ho přemírou informací a natalčením do koupi. Tato lekce je o přirozených kampaních, automatizaci i newsletterech, které zaujmou.

8. Facebook v praxi aneb jak na propagaci

Ať si kdo chce, co chce říká. Facebook je přeci jen vhodný nástroj na propagaci. A my si v této lekci povíme jak na něj. Uvidíte, že vytvoření si vlastní reklamy, která nám navíc neutrhne kapsu, ale dokonce něco přinese, je poměrně jednoduchá záležitost, kterou se dokáže naučit každý. A možná si ještě užijete svou kreativní chvilku v radosti :).

9. Moc slova

Nejen pro samotný fakt, že jsme slované a slovo je pro nás velmi mocným nástrojem, jsem zařadila tuto lekci do kurzu. I "ne-slované" se dorozumívají pomocí slov a jsou stejně účinná ba mocná jako ty naše. Zvláště pokud tvoříme web, Facebookové stránky, videa nebo se setkáváme s klienty živě. Slovo stojí i za tím, jaký tvoříme náš život. V této lekci se na moc slov podíváme zblízka.

10. Kým jsem - kde se nacházím?

Tato lekce je jakási vstupní lekce duchovní, osobní části. Na začátku je tedy ideálni uvědomit si, kde se v životě nacházíme a jak to vlastně v sobě máme. Tím také pochopíme či odkryjeme, co odrážíme ven. Přeladěním a vyladěním se můžeme změnit i naše okolí a tím i koleje našeho projektu. Tím otevíráme brány hojnosti a dostatku na všech úrovních našeho života.

11. Srdce je mým kompasem

Srdce je naším kompasem. Ukazuje nám směr, kterým se vydat k či po naší autentické cestě. Ať už je Vaše pravdivá cesta života jakákoli, naslouchejte svému srdci, to Vás k ní dovede s lehkostí a plynulostí. Srdce je dobrým rádcem i při vyladění drobností, kterým se věnujeme každý den v našem projektu. Můžeme se tak elegantně naladit třeba i na texty, obrázky nebo cenu produktu. Přináší nám do života klid a požehnání.

12. Pozornost, energie, inspirace

Kam směřuje naše pozornost, tak směřuje i naše energie, která koná, buduje. Je tedy teď již zřejmé, že velkým vlivem na úspěch našeho projektu, ale i života má zaměření naší pozornosti. A přesně z toho důvodu se v této lekci věnujeme i inspiraci. Zaměříte-li pozornost na inspiraci, energie buduje nádherné zámky a ladné víly. Plynule tak přejdeme k následující lekci, která je o přítomnosti a radosti 🙂

13. Přítomný okamžik a Radost

Přítomný okamžik je mocný nástroj, který dovoluje tvořit vše v radosti. A o tom je dnešní lekce - o radosti a přítomnosti. Lehkost, kterou nám tyto dva nástroje přináší, je až neuvěřitelná. Ochunejte se mnou, jak ještě lépe může Váš život, práce či projekt vypadat? 🙂

14. Vše o pokoře

Pokoru máme vůči lidem, situacím, prostředí, kde bydlíme, pracujeme, kde se pohybujeme, ale také k sobě a ke svému tělu. Je rovněž podstatou pro hodnotu, ať už vlastní, druhých, situací či hmoty a materiálna. A to vše dává celek pokory k Životu jako principu.

V této lekci se tedy podíváme, jak hluboce pokora ovlivňuje náš život i naše projekty a práci. Dovolím si tvrdit, že je základem všeho, stejně jako láska.

Bonusy pro Vás

V kurzu jsme došli rovnováhy. Naučili jsme se mnoho z technické a praktické části projektu a uvědomili si, jak dalece ovlivňujeme rozkvět a úspěch svým osobním přístupem. Bonusové lekce Vám proto přináší další rozšíření, prohloubení a především nástroje, které můžete použít v praxi pro dosažení ještě větší plynulosti a lehkosti.

Je mi ctí Vám představit jednu lekci zaměřenou spíše na tu technickou část a dva bonusy týkající se duchovní sféry. Věřím, že Vám obohatí kurz i Váš život, ať už pracovní či ten soukromý.

 

15. Bonusová lekce I: Myšlenkové mapy

Myšlenkové mapy jsou poměrně rozšířenou metodou, jak si utříbit nejen myšlenky, ale i inspirace. My se jim podíváme detailněji na zoubek. Dozvíte se jak (v čem) a proč je tvořit, v čem jsou nám nápomocné a v jakých oblastech života je využijeme. Zvláště pak při tvorbě projektu jsou nám vhodnou a rychlou pomůckou pro učesání myšlenek i témat :).

16. Bonusová lekce II: Vděčnost a ocenění v praxi

Vděčnost je nedílnou součástí pokory, tak jako vlastní hodnota a tedy i ocenění sebe či ostatních. V této bonusové lekci se však těmto dvěma sférám podíváme na zoubek v praxi aneb co a jak můžete dělat pro rozvoj vděčnosti, vlastní hodnoty a ocenění 🙂

17. Bonusová lekce III: Tvůj rozkvět aneb vzdělávej se a rozvíjej

Není náhoda, že tato lekce je na samém konci kurzu. Je to jakási třešinka na vršku dortu. Strnulost přináší další strnulost. A proto pokud chceme rozvíjet náš projekt, je důležité rozvíjet i sebe.  Zde tedy hovoříme o našem rozvoji na všech úrovních našeho života. Avšak i v našem rozkvětu je důležitá rovnováha. 

Jaké je hlavní poslání kurzu?

Mým záměrem pro tento kurz je inspirovat Vás k realizaci vlastních projektů, cest a snů, ať už jsou jakékoli. Klíčem k úspěchu je nejen web, obsah a následně marketing a prodej, ale také vlastní osobní postoj, úhel pohledu, přesvědčení či způsob života. 

Abyste tvořili v rovnováze, inspirovali a klienti Vás a Vaše produkty s chutí následovali, je potřeba se zaměřit na celek - technickou, praktickou i osobní úroveň. Někdy můžete mít postavený dokonalý marketing a i přesto nemáte klienty. Jindy meditujete, účastníte se kurzů a přednášek, ale nikdo o Vás neví, protože jste nepronikli do světa sociálních sítí či emailingu. A to je přesně to, co Vám v tomto kurzu předávám - ROVNOVÁHU mezi oběma miskami vah.

Hlavní motto kurzu zní: "Ani moc nebe ani moc sebe" neboli jde o to najít rovnováhu mezi hmotným a duchovním světem.

Klíčem je rovnováha a celistvost

Něco navíc...

Proto, že mi záleží na Vaší spokojenosti a osobním i pracovním růstu a rozkvětu, nabízím Vám navíc GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Jestliže po 4 otevřené lekci budete mít dojem, že kurz není pro Vás, můžete mi napsat a já Vám bez okolků vrátím peníze v plné výši kurzovného.

To se mi líbí 🙂

Brány kurzu se otevírají 18.4.2018.

Předprodejní cena je 4882 Kč.

Chci vstoupit do kurzu

O lektorce

Jmenuju se Karla Czechová a skončila jsem třetí dekádu svého života. V mnoha ohledech jsem vděčná za můj mnohdy až pestrobarevný život připomínající horskou dráhu, protože díky všem prožitkům, poznání a uvědomění – ať už radostným nebo těm bolestivým, jsem se dostala až do dubna 2014.

V onom roce jsem se rozhodla z horské dráhy vystoupit a vytvořit si vlastní cestu, dle svých přání, dle svého srdce. Mým osobním záměrem, který rozvíjím každý den, je žít v každé chvíli svého života své sny.

Záměrem mého srdce či duše je inspirovat, motivovat a provázet všechny bytosti k pochopení a uvědomění – ke spokojenému, láskyplnému životu. K životu v rovnováze!

Pro naplnění mých záměrů jsem vytvořila projekt Život v rovnováze a jako metodu jsem si vybrala on-line kurzy, meditace, webináře, ale i osobní přednášky, semináře či individuální konzultace. A pro lásku ke knihám a k psaní publikuji články o osobním rozvoji na blogu, píši knihy či publikuji na webech jako jsou Příznaky transformace nebo Cesty k sobě.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Otázka: Pro koho je tento kurz vhodný?

Kurz je vhodný především pro ty z Vás, kteří chcete vdechnout život svému projektu, ač už jste ho začali tvořit nebo ne. Cítíte-li, že jste se zasekli a potřebujete svěží vánek do plachet nebo chcete porozumět tomu, proč k Vám klienti nepřichází, jistě v kurzu najdete inspirace a pochopení témat, které Vás brzdí na cestě k úspěchu. Možná, že naopak jste uvolnění, radostní, tvoříte s láskou, ale brzdí Vás nevědomost technické úrovně jako je web, sociální sítě nebo obsah. I Vy si zde najdete to své.

Otázka: Je potřeba mít nějaké předchozí zkušenosti nebo vědomosti?

Není. Můžete se do kurzu pustit tak jak jste. Pokud s Vámi rezonuje, jste připravení. Vše přichází v pravý čas. V kurzu se učíte vše, co potřebujete k odstartování či posunutí Vašeho projektu. A že se k úspěchu počítá nejen technická část, ale také přístup, přesvědčení či osobní postoj a rozvoj, v duhé části kurzu se věnujeme duchovní úrovni aneb dle motta kurzu: "Ani moc sebe ani moc nebe".

Otázka: Proč je důležitá rovnováha mezi technickou, praktickou a osobní úrovni? To ji mají všichni, kteří podnikají nebo tvoří své projekty?

Je velmi vhodné věnovat se svému životu celistvě. A to i na úrovni naších projektů či pracovních cest. Vědomý život nám přináší rozvět a dlouhodobou stabilitu. V situacích, kdy jde něco jinak, než jsme si naplánovali dokážeme nejen lépe ustát tyto situace, udržet si perspektivu, ale rovněž elegantně a bez obtíží, krachů, bolestí se z nich naučit vše, co se naučit můžeme a posunout se opět o kus dál.

Ne každý se věnuje ososbnímu rozvoji, avšak kvůli tomu se pak může stát, že nějaká část v projektu pokulhává nebo když se mění či dokonce sype, mysl se plaší, padáme do depresí, zlostí, vzdorů. Naopak i úspěch může rozdivočet mysl a ego, ku příkladu, když se objeví mnoho finanční hojnosti. 

Je tedy velmi vhodné udržovat rovnováhu mezi osobní i technicko-praktickou úrovní.

Otázka: Co když budu mít další otázky nebo budu potřebovat pomoc a inspiraci?

Jsem tady pro Vás. Můžete mi pokládat otázky pomocí formuláře, který je umístěný u každé lekce a tím se zúčastnit diskuze i s dalšími účastníky kurzu nebo mi napsat soukromý e-mail na info@zivotvrovnovaze.cz. Velmi ráda Vás podpořím či zodpovím otázky.

Otázka: Co se děje po vyplnění objednávkového formuláře a jak kurz probíhá?

Po vyplnění formuláře na konci zvolíte způsob platby. Můžete zaplatit kartou nebo express převodem pomocí platební brány GoPay. Peníze jsou připsány na účet ihned. Pokud zvolíte bankovní převod dostanene na zadaný e-mail zálohovou fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem, kde je potřeba uhradit částku za kurz. Po připsání platby na účet (zpravidla 1-2 pracovní dny) obdržíte další e-mail s přístupy do členské sekce. Po přihlášení budete na nástěnce kurzu. Následujících několik týdnů každé 3 dny od odeslání přistupových údajů na Váš e-mail se Vám odemkne další lekce. Můžete tak plynuje přecházet z jedné lekce do druhé :).

Otázka: Co když se v kurzu nenajdu a zjistím, že není pro mě?

Proto, že mi záleží na Vaší spokojenosti a osobním i pracovním růstu a rozkvětu, nabízím Vám navíc GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Jestliže po 4 otevřené lekci budete mít dojem, že kurz není pro Vás, můžete mi napsat a já Vám bez okolků vrátím peníze v plné výši kurzovného.

Chcete již dnes odstartovat svůj projekt a vykročit tak vstříc svému příběhu?

On-line kurz: "Tvůrcem od A do Z"  Vás učí a provádí technickou, praktickou i osobní úrovni, abyste vždy nacházeli rovnováhu a vnímali tak svůj projekt či práci jako celek.

Tak jako je tělo provázané s naší psychikou, tak je tvorba webu, facebooková reklama či marketing a prodej spjatý s naším postojem, úhlem pohledu nebo přístupem k lidem, k životu i k nám samotným.

Ostatně jak říká hlavní motto kurzu: "Ani moc nebe ani moc sebe" neboli jde o to najít rovnováhu mezi hmotným a duchovním světem. A přesně o to v tomto kurzu jde.

ANO, chci již dnes odstartovat svůj projekt a vykročit tak vstříc sobě