On-line kurz:

"TVOŘÍM SI SVŮJ VISIONBOARD"

Dovolte si žít život svých snů!

7 snadných kroků, které Vás naučí, jak si vytvořit nástěnku Vašich přání, které manifestujete do Vaši reality.

Máte nesplněná přání? Nebo jste už dokonce zapomněli na Vaše sny? Semlely Vás snad každodenní povinnosti, rutina, práce, rodina a tak jste zapoměli na Vaše sny a přání?

Možná, že i Vy jste si představovali Váš život jinak, ale v určitém věku jste se smířili s tím, že nemůžete mít vše a tak jste uvěřili tomu, že spokojený život je jen pro vyvolené. A možná, že někde ve skrytu duše stále doufáte nebo čekáte na "zázrak". Nebo možná jste ochotní pro to něco udělat, ale nevíte jak. NEVADÍ. Cesta k životu Vaších snů je jednoduchá, stačí vykročit.


Když mi bylo 20 let, vrátila jsem se ze Španělska, kde jsem dva roky žila. Cesta Španělskem, které sice bylo mým největším naplněným přáním, nebyla ale vůbec jednoduchá. 

V určité chvili jako by se spojil celý Vesmír a navedl mě na cestu zpět do České republiky. V pouhých 20 létech jsem přestala snít a smířila se s tvrdým osudem, který jsem ve Španělsku žila. Po návratu jsem potkala mnoho srdečných lidí, a tak jsem se krok po kroku začala navracet k sobě.

V té době jsem si víc než jindy uvědomovala, jak je důležité žít život svých snů, naplňovat svá přání a být v životě spokojený. Už jednou jsem si splnila sen a navíc ten největší - žít a pracovat ve Španělsku (dokonce se mi naplnilo s kým žít a kde pracovat). Ještě dnes mi z toho běhá mráz po zádech. 

Dlouhá léta jsem pak přemýšlela, jak jsem to vlastně udělala, že se mi sny splnily a ještě s témeř 100% přesností. Kdyby mi někdo před rokem řekl, že se mi můj Visionboard (nástěnka přání) vyplní teméř do poslední tečky, asi bych se nevěřícně zasmála. Rok se s rokem sešel a mě až padá čelist, jakou vše získalo rychlost.

Pravda, než jsem došla z bodu A neboli od svých 20 let do bodu B čili do dnešního dne, kdy už znám to tajemství naplnění snů přání a záměrů, uplynulo mnoho vody v řece a vytekly potoky slz. Ale podařilo se a jsem velmi vděčná, že se mohu s Vámi o to podělit.

 • Jak mohu realizovat své sny a přenášet je do mé reality s lehkostí a radostí?
 • Jak jednoduše mohu žít život svého srdce?
 • Co vše je jěště v mém životě možné?

Proč se nám nedaří žít život s lehkostí, radostí a v rovnováze?

 • 1. důvodem je, že nenasloucháme svému srdci a tím se necháme zmanipulovat okolím, které nás mnohdy odrazuje. A někdy to není ani tak okolí, jako naše vlastní mysl a ego, kteří nám říkají: "Na to nemáš." "To je blbost, hezky se vrať do klece, do vězení jménem život, pro který určila společnost jasně daná pravidla a kritéria." A někdy dokonce slyšíme: "Co na to řekne okolí." "Už jen kvůli dětem, partnerovi, rodině nemůžeš..."
 • V 2. případě čekáme na spásu z okolí. Ochutnáme kousek toho a kousek onoho, ale nakonec sami nic neděláme a čekáme na spásu z okolí, změnu z venku. Na chvilku nám pomůže nějaký kurz, nová metoda, meditace nebo terapeut, ale když nesetrváme na té cestě pak se vše vrátí zpět do starých kolejí nebo nasedneme na horskou dráhu. Metody a techniky jsou jako pomocná kolečka u kola. Kámen úrazu je, že jak nahoře tak dole zanecháme jakékoli činnosti, která nás rozvíjí a posouvá. Jednou to je z radosti, protože si myslíme, že už nic "zlého" nepřijde a v druhém případě z frustrace. Oba však vedou k třetímu bodu.

 • 3. důvodem je nedůslednost a nedostatek vytrvalosti. Při první překážce strčíme hlavu do písku nebo utečeme a vše se vrátí do starých kolejí. Překážky jsou však pouze dalšími směrovkami na cestě nebo i prověrkami, zda jsme se opravdu rozhodli jít do toho či onoho naplno, opravdově. Je to vlastně takový malý test důvěry v nás samotné, v naše srdce i ve vnitřní sílu a odvahu něco změnit.
 • 4. důvodem je, že se soustředíme na výsledek, na cíl více než na samotnou cestu. Někdy žít život svých snů vyžaduje čas jindy to jde jako lusknutím prstů. V každém případě je to individuální. Načasování je vždy nejideálnější pro nás. Můžeme se však formovat díky naším rozhodnutím, díky systematičnosti, vytrvalosti, důslednosti a naslouchání našemu srdci.

Je to jako s chůzí do schodů, vždy mám před sebou další, vždy je potřeba zvednout nohu a druhou za ní přitáhnout. Někdy si poskočím a beru je po dvou, jindy mi to dá práci, občas taky mrknu, co mám před sebou a nebo naberu trochu dechu, ale vždy vytrvale a důsledně pokračuji bez ohledu na to, jak se zrovna cítím. 

Co to je Visionboard
a v čem mi v životě pomáhá?

Visionboard neboli nástěnka naších snů je pomůckou jak vejít na cestu spokojeného a naplněného života. Je však také velmi účinnou a kreativní metodou, která nám pomůže v mnoha směrech.

 • V první řadě si uvědomíte, co vlastně chcete.
 • Naučíte se naladit na své srdce a postupně eliminujete výmysly Vaší mysli.
 • A v neposlední řadě slouží jako směrovka k životu podle Vaších přání.

Můžeme jej přirovnat k pomocným kolečkům u kola. Když se jako děti učíme jezdit, na začátek nám pomohou získat důvěru, jistotu a také vypilovat techniku než nám jízda vejde v návyk. Je fajn mít podporu do doby, než je sundáme a vyrazíme na cestu sami.

Těšte se na bonusy

S naplněním snů souvisí i další, samostatná metoda a to jsou myšlenkové mapy, které nám pomohou při jednotlivých úkonech a to nejen v naplňování našeho života, ale také v práci, doma, ve škole či v životě

V této bonusové lekci si přiblížíme, co jsou myšlenkové mapy, kde a jak je můžeme používat a především jak je tvořit, aby nás podpořily ve všem, do čeho se pustíme - od práce, projektů, až po rodinnou dovolenou, cestování atd.

Jakými kroky společně projdeme?

1. Vstupní lekce

Ve vstupní lekci si povíme více informací o celém kurzu. Jak bude probíhat, deailně si přiblížíme veškeré kroky, lekce, které na nás následujících 28 dní čekají.

A nakonec si popovídáme o samotných přáních a snech a jak do toho celého zapadá Visionboard. Víte, že můžete použít Visionboard i v dalších oblastech svého života?

2. Kde jsem?

Vždy, když něco začínáte nebo chcete něco změnit je nejvhodnější zjistit, kde se nacházíte. Pokud nevíte kde jste, ve větším zmatku a nejistotě uděláte krok nějakým směrem. 

Představte si, že nevíte kde jste a chcete si zajít koupit něco k jídlu. Kudy se vydáte, když ani nevíte, kde stojíte? Asi se zapotíte nebo si vytvoříte hezký labyrit, než najdete cestu.

3. Základní pravidla - chci vs. nechci, transformace

Ve třetí lekci začneme tvořit. Přiblížíme si principy visionboardu a základní pravidla. Mrkneme se na zoubek tomu, co chceme a zda-li to vůbec víme. Tato lekce je jednou z klíčových, kde se dozvíte nejvíce informací, dostanete mnoho instrukcí, ale také se můžete těšit na cvičení. Nějaké ty přání a životní sny z Vás přeci jen vydolujeme 🙂 

4. Tvořím - část II

Druhá klíčová lekce, kde se naučíte především tvořit svůj Visionboard k obrazu svému. Doladíme naše sny z předchozí lekce a s větší lehkostí vytvoříme náš ideální život. Hlavním mottem a motorem je tvorba, kreativita a uvolněnost.

Dovolíme si konečně žít život naších snů!

5. Naplnění snů

V této lekci si povíme o tom, jak se nám sny plní a proč některé ne a ne přijít. Řekneme si několik základních chyb, které při naplnění přání děláme a taky o tom jak je nedělat :). Klíčové v této lekci bude cvičení na rozpoznání přání ze srdce a z hlavy, protože to z hlavy nás může hezky potrápit.

Pamatujete si, jak jsem vyprávěla o mém Visionbordu, kdy si moje hlava vymyslela česky mluvícího přítele? A jak to dopadlo? 🙂

6. Podpora Visionboardu

A už jdeme do finále. V této lekci podpoříme náš Visionboard dvěma podpůrnými avšak samostatnými metodami, které můžete použít i v jakékoli jiné oblasti. Tyto dvě metody vydají na samostatný kurz, avšak my se jim podíváme na zoubek už dnes!

Bonusy pro Vás

Cvičení a meditace Vás naučí, jak naslouchat svému snu a tím si vytvořit ideální Visionboard, tak aby korespondoval s Vašími přáními ze srdce. Naučíte se nejen jak vytvořit nástěnku, ale především, jak ji přenést do Vaší reality. Žít život svých snů není jen o spokojenosti, ale především o vaší autentické cestě.

A co mé sny, přání a záměry?

Proto, že každý z nás má nějaké přání a někdy se na ně bojíme jen pomyslet, jindy ne a ne se splnit, připravila jsem pro Vás bonusovou lekci. Mrkneme se v ní na zoubek naším snům, přáním a záměrům. Jaký je v tom rozdíl? Jak si přát? A kdy je vhodné nechat vše plynout.

7. Bonusová lekce I: Myšlenkové mapy

Myšlenkové mapy jsou poměrně rozšířenou metodou, jak si utříbit nejen myšlenky. My se jim podíváme detailněji na zoubek. Dozvíte se jak (v čem) a proč je tvořit, v čem jsou nám nápomocné a v jakých oblastech života je využijeme. Už teď Vám napovím, že jich není málo :).

Jaké je hlavní poslání kurzu?

Mým záměrem pro tento kurz je provést Vás a naučit, jak tvořit svůj život podle Vaších snů s lehkostí a radostí. K tomu nám velmi dobře poslouží právě onen Visionboard neboli nástěnka naších přání a záměrů.

Řídím se pravidlem: "Kde zaměřuji pozornost, tam se objevuje enregie, která buduje". Když tedy správně zaměříme pozornost na své sny a přání, odstraním veškeré překážky z našeho života a porozumíme tomu, jak a kdy se nám sny plní, tak začneme žít život, o kterém se nám možná ani nesnilo :).

Jak takový jeden splněný Visionboard vypadá?

To se mi líbí 🙂

Chci vstoupit do kurzu

O lektorce:

Jmenuju se Karla Czechová a skončila jsem třetí dekádu svého života. V mnoha ohledech jsem vděčná za můj mnohdy až pestrobarevný život připomínající horskou dráhu, protože díky všem prožitkům, poznání a uvědomění – ať už radostným nebo těm bolestivým, jsem se dostala až do dubna 2014.

V onom roce jsem se rozhodla z horské dráhy vystoupit a vytvořit si vlastní cestu, dle svých přání, dle svého srdce. Mým osobním záměrem, který rozvíjím každý den, je žít v každé chvíli svého života své sny.

Záměrem mého srdce či duše je inspirovat, motivovat a provázet všechny bytosti k pochopení a uvědomění – ke spokojenému, láskyplnému životu. K životu v rovnováze!

Pro naplnění mých záměrů jsem vytvořila projekt Život v rovnováze a jako metodu jsem si vybrala on-line kurzy, meditace, webináře, ale i osobní semináře, konzultace či ACCESS BARS®. A pro lásku ke knihám a k psaní publikuji články o osobním rozvoji na blogu, píši knihy či publikuji na webech jako jsou Příznaky transformace nebo Cesty k sobě.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Otázka: Co se děje po vyplnění objednávkového formuláře a jak kurz probíhá?

Po vyplnění formuláře na konci zvolíte způsob platby. Můžete zaplatit kartou nebo express převodem pomocí platební brány GoPay. Peníze jsou připsány na účet ihned. Pokud zvolíte bankovní převod dostanene na zadaný e-mail zálohovou fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem, kde je potřeba uhradit částku za kurz. Po připsání platby na účet (zpravidla 1-2 pracovní dny) obdržíte další e-mail s přístupy do členské sekce. Po přihlášení budete na nástěnce kurzu. Následujících 28 dní každých 4-5 dní od odeslání přistupových údajů na Váš e-mail se Vám odemkne další lekce. Mezi tím tvoříte a ladíte svůj Visionboard a opakujete cvičení (pokud je taková potřeba) 🙂

Otázka: Co když budu mít další otázky nebo budu potřebovat pomoc a inspiraci?

Jsem tady pro Vás. Můžete mi pokládat otázky pomocí formuláře, který je umístěný u každé lekce a tím se zůčastnit diskuze i s dalšími účastníky kurzu nebo mi napsat soukromý e-mail na info@zivotvrovnovaze.cz. Velmi ráda Vás namotivuji či zodpovím otázky jak ke kurzu tak i Vaše osobní.

Otázka: Je potřeba mít nějaké předchozí zkušenosti nebo vědomosti?

Není. Můžete se do kurzu pustit tak jak jste. Pokud s Vámi rezonuje a chcete žít život svých snů, jste připravení. Vše přichází v pravý čas. V kurzu se naučíte jak žít život podle Vašich přání a naším pomocníkem je Visionboard. Odhalím Vám další 3 samostatné metody jako podporu Visionboardu, které můžete využít v ostatních sférách Vašeho života.

Otázka: Co znamená, že se jedná pouze o metodu?

Visionboard je podporou, tak jako když se učíme jezdit na kole a máme boční kolečka. Cílem kurzu je vytvoření si vlastního života podle Vaších snů pomocí Visionboardu, ale především uvědomění si jak si naplnit sny a přání. Náhlédnete do zákulisí, abyste se naučili žít spokojený, radostný život svých snů.

Otázka: Pro koho je vhodný tento kurz?

Pro všechny, kteří si chtějí jednou pro vždy dovolit žít život svých snů, život na který se každý den budou těšit a který s chutí budou žít a vyprávět. Také pro ty, kteří neví, co chtějí, zapomněli jak snít či neví jak manifestovat svá přání do svého života. A v neposlední řadě pro všechny, kterým se nedaří naplnit si svůj život snů, ačkoli se stavějí na hlavu. 

Otázka: Co když se v kurzu nenajdu a zjistím, že není pro mě?

Záleží mi na Vaší spokojenosti a osobním růstu a rozkvětu. Každá situace se dá vyladit. Napište mi nebo zavolejte, ráda společně s Vámi najdu východisko 🙂

Chcete již dnes začít tvořit život
podle Vašich přání?

On-line kurz: "Tvořím si svůj Visionboard" (nástěnka Vaších přání) je pomůckou jak vejít na cestu spokojeného a naplněného života Vašich snů. Je velmi účinnou a kreativní metodou, která nám pomůže v mnoha směrech.

 • V první řadě si uvědomíte, co vlastně chcete.
 • Naučíte se naladit na své srdce a postupně eliminujeme výmysly Vaší mysli.
 • A v neposlední řadě slouží jako směrovka Vašeho ideálního života.

Můžeme jej přirovnat k pomocným kolečkům u kola. Když se jako děti učíme jezdit, na začátek nám pomohou získat důvěru, jistotu a také vypilovat techniku než nám jízda vejde v návyk. Je fajn mít podporu do doby, než je sundáme a vyrazíme na cestu sami.

ANO, chci začít tvořit život mých snů už dnes