E-book:

"MEDITACE V MODERNÍ SPOLEČNOSTI"

Jak na meditaci ve 3 krocích a přitom nevysedět důlek do meditačního polštářku.

Kniha obsahuje 4 meditace, které otevírají bránu k přítomnosti, vnitřní rovnováze a spokojenému, radostnému životu.

A jako bonus se můžete těšit na vedenou audio meditaci - Meditaci ukotvení.

Chcete něco změnit nebo se uvolnit? Chybí Vám v životě stabilita, jistota nebo dokonce vnitřní klid a rovnováha?

Možná, že i Vy jste si prošli mnohými houpačkami, životními krachy a nebo se stále točíte do kola, jedete po stejných kolejích. A možná ani nevíte jak z toho ven. NEVADÍ. Cesta ke spokojenosti je jednoduchá, stačí vykročit.

Když jsem ve svých 16ti začínala s meditacemi, hodně často jsem slýchávala věty jako "žij  v přítomnosti", "rozpoznej svou mysl", "štěstí je pouze v osvícení"  "musíš praktikovat mnoho hodin, abys..." a dokonce "pozemský život je utrpení" či "osvícení (vnitřní harmonie, klidu či rovnováhy) může dojít pouze opravdový mistr". 

Někdy mě to děsilo, že není jednodušší či jiná cesta a jindy jsem měla mnoho otázek. Tak doopravdy jsem dalších 13 let nechápala opravdu do hloubi ku příkladu: "Co je to žít v přítomném okamžiku?" a už vůbec - jak na to.

A tak jsem si léta procházela houpačkami, krizemi ve vztazích i v rodině a převelikou nespokojeností v práci, kterou jsem měnila stejně často jako ponožky. Pořád jsem si však říkala: "Musí existovat nějaká cesta, jak být dlouhodobě spokojený a vyrovnaný. Musí přeci existovat způsob jak žít v lásce a radosti. Přece neprosedím polovinu života na meditačním polštářku."

V dubnu 2014 se mi změnil ba převrátil život vzhůru nohami a od té doby jsem mnohé pochopila. Přichází stále více uvědomění a inspirací jak na spokojený, láskyplný život i když zrovna nemáme čas nebo se nám zdánlivě nedaří.

 • Co kdybyste žili život v rovnováze, v lásce, stabilitě a v klidu i Vy?
 • Co kdybyste odkryli tajemství meditace a přitom dál fungovali v běžném životě?
 • Co kdybyste místo představy o sedící osobě se zavřenýma očima pochopili, co je vlastně meditace a jak na ní?

Pak by Váš život měl smysl a žili byste v radosti, i kdyby trakaře padaly.

Per aspera ad astra

"Přes překážky ke hvězdám"

Od mých 16 let medituji, ve 21 létech mi přišla do rukou první kniha o osobním rozvoji. O pár let později jsem se ponořila do čtení mnoha a mnoha lektorů, koučů, mentorů. Vždy jsem měla ráda i příběhy obyčejných lidí, kteří se jednoho dne probudili a dokázali nemožnosti.

Sama jsem si v životě prošla mnoho vzletu a pádů. Někdy jsem se na několik let uchýlila do ústrani a schovávala se za práci, jindy jsem se věnovala pouze sociálnímu životu. Ve vztazích to nebylo o nic lepší. A tak krok po kroku mi život ukazoval, že nejdu asi úplně nejvhodnější cestou pro mě. Až v dubnu 2014 se mi sesypalo téměř všechno - organizmus i vztahy. A především ten s vysněným partnerem. A tehdy jsem se konečně poprvé v životě PROBUDILA a podívala pravdě do očí! To je ten bod zlomu!

TOHLE JE I TVŮJ PŘÍBĚH

Možná, že se v téhle části poznáš i Ty. Je to bod, kdy víš, že musíš něco změnit, ale ještě nevíš JAK. Je to chvíle, kdy slyšíš sám sebe opravdu hlasitě KŘIČET vevnitř: 

"Teď je čas na změnu! Změň to! Musíš. Je mi jedno jak. Teď už jde o život! O Tvůj život."

A tak jsem začala hledat cestu, metody, způsoby a lidi, kteří touží po tom stejném. Po změně. Postupně jsem začala číst knihy známých lektorů a lidí, kteří si prošli těmito vnitřními změnami. Sledovala jsem dokumenty a filmy, které pojednávaly o osobním rozvoji a o tom, jak a proč se věci dějí. A začínala jsem postupně chápat, že vše je na mě a ve mě, ale jaksi jsem tomu ne úplně rozuměla. Chyběl mi mentor, kouč, podpora... Někdo, kdo mi odpoví na otázky, když budu mít pochybnosti. Někdo, kdo mě povede, když ztratím cestu. Někdo, kdo mě podrží, když upadnu. A především někdo, kdo tady pro mě bude v dešti i ve slunci, avšak nechá mě žít můj život.

A tak jsem přecházela od jedné metody k druhé. Chvíli jsem se věnovala kineziologii, poté zas reiki, pak jsem se obrátila na kartářky nebo channelerku. A tak to šlo pořád nahoru dolů. Chvilku mi něco pomohlo a pak se zas vše pokazilo.

Kouzlo vytrvalosti a důslednosti

Na konci roku 2016 jsem pochopila celé tajemství spokojeného života. Cesta byla dlouhá, mnohdy klikatá a i dnes se setkávám s překážkami, ale už vím, jak je transformovat a k čemu mi vlastně jsou. Lehkost, kterou jsem díky tomu získala je k nezaplacení. 

Od pochopení k realizaci

 • Do 1 měsíce jsem si uvědomila můj záměr v tomto životě a poslechla KONEČNĚ své srdce a založila Život v rovnováze
 • Do 1,5 měsíce jsem si uvědomila, jak to mám s penězmi a celým materiálnem, odstranila tento program a díky tomu přišla na to, jak jednoduše si jde plnit sny, i když si myslíme, že se to snad nikdy nemůže splnit. A to nejen, co se financí týče.
 • Do 2 měsíců jsem se podívala pravdě do očí a zjistila, že práce, ve které jsem posledních několik let je sice fajn, ale já chci být svobodná, realizovat své zámery, projekty a věnovat se mé vášní cestování, které spojím s psaním. A především chci pomáhat, provázet a inspirovat ostatní.
 • Do 3 měsíců jsem si uvědomila, jak moc je důležité jít za svým srdcem a tak jsem zrušila plánovanou cestu na Bali a vydala se na Kubu, která byla mým snem 11 dlouhých let. V té době jsem zatím měla možná 1/3 peněz a nebyla si jistá, zda budu mít zbytek, ale srdce a rozhodnutí byly silnější a hnali mě ku předu.
 • Do 5 měsíců, díky naplnění snu o Kubě jsem po návratu pochopila nejhlubší podstatu mě samotné a přijala tu nejtěžší věc, kterou jsem si celý život vyčítala (a kvůli které si mě hodně lidí dobíralo) - přijala jsem mou energii a temperament.
 • Do 6 měsíců jsem začala psát pro časopis Šifra, ačkoli to byl sen, který jsem si myslela, že se nikdy nemůže splnit a tak si opět potvrdila metodu jak si jednoduše plnit naše přání, ač si o naplnění myslíme cokoli. A jako bonus se setkávám s lidmi, se kterými jsem se vždy chtěla osobně seznámit :).
 • Do 7 měsíců jsem začala žít svůj sen i po pracovní stránce a Životu v rovnováze se věnuji na plno.
 • Do 8 měsíců přišla další inspirace na projekt, který začínám krok po kroku realizovat.
 • Do 1 roku jsem našla publikaci mého článku o odvaze na jedné z největších českých facebookových stránek o osobním rozvoji. O publikaci jsem nevěděla a jaké bylo mé překvapení, když mi o pár dní později došlo, že je to ta stejná stránka, která mě v době mé největší proměny v roce 2014 inspirovala článkem, který byl jeden z klíčových kroků a inspirací při mé zásadní a doposud největší životní změně - při vykročení na cestu osobního rozvoje a to navíc z životního dna plného dluhů, bezmezných párty a vysedávání u piva s rádoby přáteli. A tak se mé jméno tyčí na jednom z největších českých facebookových stránek mezi velikány, kteří inspirují svět - Louise L. Hay, Deepak Chopra, Doreen Virtue, Dalajláma a mnoho dalších. V té chvíli mě zaplavil pocit všechobjímající vděčnosti, ale také uvědomění, jak velký skok jsem udělala za poslední tři roky. 

Někdy je to jako na horské dráze,

jindy jako v začarovaném kruhu

Většina těch, kteří se rozhodnou pro změnu, při první překážce sbalí kufry a vrátí se ke svému dosavadnímu životu, do své komfortní jeskyně. Mají dojem, že dělají ZAS něco špatně, zaleknou se a vrátí se do zdánlivé jistoty. Jiní mění metody a techniky jako ponožky. Obchází kurzy a nakonec jim jde ze všeho hlava kolem a tak zbalí kufry...

Jiní se na cestu ani nevydají i když vnitřně cítí velkou potřebu a silné volání vnitřního hlasu, hlasu svého srdce po změně. Neví ovšem jak na to. Nemají dostatek síly, odhodlání nebo možná odvahy, podpory a dokonce i času. Velmi častým pojítkem je - "nejsem dost dobrý, na to nemám, ať dělám, co dělám, stejně se nic nemění" atd.

A občas dokonce ani nevidíme, že je čas na změnu. A tak ze zvyku a pohodlnosti setrváváme v životě, který už na první pohled není v rovnováze. A i tak se chlácholíme, že je vše fajn a život dle svých přání odkládáme na později, ze kterého se nejčastěji stane NIKDY!

Ve všech případech však je to pouze hra naší mysli a ega. Řešení máme všichni naservírované na zlatém podnosu přímo u nosu. A tak doopravdy ho máme ještě blíž než u nosu, máme ho v srdci.

I mě trvalo dlouhá léta, než jsem pochopila, kde je kámen úrazu - proč je jednou můj život jako na horské dráze a jindy se točím v kruhu.

4 důvody, proč se nám nedaří dlouhodobě proměnit náš život na spokojený a stabilní a naladit se do naší vnitřní rovnováhy

 • Prvním důvodem je, že nenasloucháme svému srdci a tím se necháme zmanipulovat okolím, které nás mnohdy odrazuje. A někdy to není ani tak okolí, jako naše vlastní mysl a ego, kteří nám říkají: "Na to nemáš." "To je blbost, hezky se vrať do klece, do vězení jménem život, pro který určila společnost jasně daná pravidla a kritéria." A někdy dokonce slyšíme: "Co na to řekne okolí." "Už jen kvůli dětem, partnerovi, rodině nemůžeš..."
 • V druhém případě čekáme na spásu z okolí. Ochutnáme kousek toho a kousek onoho, ale nakonec nic do svého života neaplikujeme a čekáme, že nás něco nebo někdo spasí. Očekáváme změnu z venku. Na chvilku nám pomůže nějaký kurz, nová metoda, meditace nebo terapeut a pak se buď vše vrátí zpět do starého života, takže se točíme v kruhu a nebo nás to hází nahoru a dolů, nahoru a dolů. Výše zmíněné metody a techniky jsou vlastně jako pomocná kolečka u kola. Problém však je, že jak nahoře tak dole zanecháme jakékoli činnosti, která nás rozvíjí a posouvá. Jednou to je z radosti, že už nic nepotřebuju a téměř jsem dosáhnl osvícení a v druhém z frustrace. Oba však vedou k třetímu bodu.
 • Třetím důvodem je nedůslednost a nedostatek vytrvalosti. Při první překážce strčíme hlavu do písku nebo utečeme a vše se vrátí do starých kolejí. Překážky jsou však pouze dalšími směrovkami na cestě nebo i prověrkami, zda jsme se opravdu rozhodli jít do toho či onoho naplno, opravdově. Je to vlastně takový malý test důvěry v nás samotné, v naše srdce i ve vnitřní sílu a odvahu něco změnit.
 • Čtvrtým důvodem je, že se soustředíme na výsledek, na cíl více než na samotnou cestu. Někdy žít život svých snů vyžaduje čas jindy to jde jako lusknutím prstů. V každém případě je to individuální. Načasování je vždy nejideálnější pro nás. Můžeme se však formovat díky naším rozhodnutím, díky systematičnosti, vytrvalosti, důslednosti a naslouchání našemu srdci.

Když jsem tyto čtyři jednoduché kroky pochopila a především je začala žít, respektive přestala je žít, můj život se razantně změnil. Změny jsou trvalé.

Je to jako s chůzí do schodů, vždy mám před sebou další, vždy je potřeba zvednout nohu a druhou za ní přitáhnout. Někdy si poskočím a beru je po dvou, jindy mi to dá práci, občas taky mrknu, co mám před sebou a nebo naberu trochu dechu, ale vždy vytrvale a důsledně pokračuji bez ohledu na to jak se zrovna cítím. 

"Nenechte se odradit tím, že dosažení Vašeho snu vyžaduje čas. Ten čas totiž uteče tak či tak."

- Albert Einstein

Tudy vede moje cesta

Prvním krokem, ke změně je naše rozhodnutí. A následuje určení si cíle, abychom vykročili po vhodné cestě. Cílem zde myslím jednoduše si říct a nebo dokonce přiznat si, co opravdu ve svém životě chci. A to nejen z materiálního hlediska, ale také z hlediska prožitů a v neposlední řadě zážitků či lidí.

Velmi často se stává, že lidé ani neví, co chtějí nebo co mají rádi. Zvykli si žít v kleci vlastní mysli a v zajetí společenských norem. A tak jejich život spíše připomíná činnost robota nebo jakýsi program na autopilota. A pokud už se na chvíli probudí, bojí se vlastně říct, co chtějí. Bojí se odsouzení, bojí se vyhoštění na okraj společnosti.

Začít malými kroky, velké se dostaví samy

Je tedy potřeba se naučit v tom všem chodit. Každá pouť začíná prvním krokem, po něm následuje další a další. Časem sami ucítíte nebo přímo uděláte větší krok nebo Vám malé krůčky poskládají velký ucelený a stabilní krok do svého nitra a vlastního vytouženého, spokojeného života.

Představte si, že se jednoho dne probudíte a od té chvíl v každé minutě svého života víte, co "máte dělat" jako by Vás vedla neviditelná ruka. Cítíte plnou vitalitu, stabilitu a vnitřní klid i když je Váš šéf naštvaný, rodina blázní a kamarádi si jen stěžují jak je život nespravedlivý.

Začátky můžou připomínat dítě, které se učí chodit. Ale copak po prvním či 20tém pádu si najednou řekne: "Tak to ne, to mě nebaví, tak chodit prostě nebudu."

Ač už jdete do práce, sedíte v kanceláři, jste na nákupu, uklízíte nebo jen tak lenošíte neboli v jakékoli životní situaci, doma či v pohybu používáte metodu, která Vám pomáhá se stále více ladit do své rovnováhy. Díky které cítíte stále větší příliv energie a stability v životě. Díky které jste stále více radostnější a klidnější bez ohledu na to, co se děje ve Vašem okolí. A kdy časem Vám jde vše od ruky, protože jste natolik uvolnění a naladění na sebe, že přitahujete k sobě jednoduchost a lásku v každé situaci i člověku.

A co je na tom nejlepší, že nepotřebujete žádné léta praxe a odříkání.

Představují Vám e-book s meditacemi: "MEDITACE V MODERNÍ SPOLEČNOSTI"

Jak na meditaci ve 3 krocích a přitom nevysedět důlek do meditačního polštářku.

Kniha obsahuje 4 meditace, které otevírají bránu k přítomnosti, vnitřní rovnováze a spokojenému, radostnému životu.

A jako bonus se můžete těšit na vedenou audio meditaci - Meditaci ukotvení.

Meditace v tibetštině znamená: "Obeznámit se" a v sanskrtu: "Kultivovat osobnost". A tím jsem se také inspirovala pro tento e-book. V knize se dočtete co to je meditace, k čemu je dobrá, ale také si přijdete na své a hned můžete začít se 4 praktickými cvičeními - meditacemi pro běžný život.

Některé meditace můžete provádět i cestou do práce, jiné v kanceláři nebo v dopravních prostředcích. A nebo v klidném domácím prostředí. Jednoduše uvolňujte svou mysl, kultivujte svou osobnost kdykoli máte jen minutku času.

Co kniha obsahuje?

Mým záměrem pro tento e-book je především poukázat, že meditace jak ji známe nebo si ji dokonce až mainstreamově představujeme, je pouze určitý obraz a návyk. Pro náš moderní způsob života je mnohdy lepší začít menšími krůčky, častěji a to v praktickém životě za chodu než zaplašit mysl dlouhým vysedáváním na meditačním polštářku bez změny a chuti k opakování.

V knize najdete hned 4 krásné meditace, které Vám otevřou bránu do spokojeného radostného života v přítomnosti a rovnováze.

V e-mailu Vám navíc přijde rovněž bonusová vedená meditace - Meditace ukotvení, díky které se pomocí svího těla naladíte do své rovnováhy a přítomného okamžiku.

Díky meditacím pro moderní společnost se naučíte jak najít svou vnitřní rovnováhu a klid a žít tak spokojený, láskyplný život v přítomnosti.

V e-booku Vám přináším informace a ověřené techniky či meditace, které sama ve svém životě používám. Opírám se rovněž o světoznámé lektory, speakery, ale také lékaře či vědce, kteří sami provedli mnoho studií. 

Velkou inspirací je mi především Joe Dispenza, ale také Eric Pearl, Louise L. Hay či Amy Cuddy. V Čechách jsou mi inspirací Pjér La Šéz či Jaroslav Dušek. Sama jsem absolvovala kurzy kvantování, základy rekonektivního léčení a shlédla stovky hodin videí, dokumentů a filmů. Prošla jsem 10 let meditacemi od budhistických praktik, přes vedené meditace evropských praktiků, až po terapie reiki či kineziologii. Jsem častým účastníkem přednášek a besed jako jsou kvantovací semináře, lektoři tibetské medicíny zavádějící tento způsob myšlení do praktického života, Duše K, přednášky Pjéra la Šéze. 

Dlouhodobě spolupracuji s centrem osobního rozvoje Maitasuna, u kterého vzniku jsem měla tu čest být. Jsem oragnizátorem přednášek a webinářů, ať už mých vlastních či jiných lektorů. Více o akcích ZDE.

Jsem redaktorkou a autorkou článků o seberozvoji v časopise Šifra. Mé články naleznete rovněž na webu internetové televize Příznaky transformace.

Zůstávám v kontaktu s podobně smýšlejícími lidmi a lektory, kteří se vydali na cestu osobního rozvoje a především vše osobně zažívám a zavádím do mého života. Díky tomu, že žiji v Praze, je tento kontakt velmi usnadněný.

Mou největší vášní jsou knihy a proto i z nich čerpám inspiraci. Jedním ze základních stavebních kamenů pro tento kurz byla kniha Joa Dispenzy "Zbavte se zvyku být sami sebou", ke které se stále vracím a nacházím v ní nové a nové informace. A také kniha Eckharta Tolleho "Moc přítomného okamžiku".

Když si to shrneme...

Díky e-booku "Meditace v moderní společnosti" se dozvíte:

Co to vlastně meditace je.

K čemu meditace jsou a proč meditovat.

Klíč jak na meditaci ve 3 krocích a přitom nevysedět důlek do polštáře.

Jaký je rozdíl v meditacích

Získáte 4 praktické meditace - cvičení na doma, ale i pro použití za chůze

Zavedením meditací do každodenního života a běžných činností se Vám otevře brána do spokojeného života v přítomnosti a v rovnováze

Navíc jako BONUS získáte vedenou audiomeditace - Meditaci ukotvení, díky které se naladíte pomocí těla na přítomný okamžik a svou rovnováhu.

Kdykoli Vás něco zajímá, máte otázky nebo potřebujete motivaci - můžete mi napsat

Na co se můžu v knize těšit?

Jaký je lepší způsob než Vás nechat nahlédnout pod pokličku. Kromě hodnotného a přitom stručného obsahu najdete v knize 4 meditace, které Vám otevřou bránu ke spokojenému životu v přítomném okamžiku a v rovnováze

Tyto meditace můžete provádět jak doma, tak i během denních činností. A v tom je jejich kouzlo. Brzy Vám vejdou pod kůži, že si bez nich nebudete moci představit den :).

Takže ještě jednou...

Díky e-booku "Meditace v moderní společnosti" se dozvíte:

Co to vlastně meditace je.

K čemu meditace jsou a proč meditovat.

Klíč jak na meditaci ve 3 krocích a přitom nevysedět důlek do polštáře.

Jaký je rozdíl v meditacích

Získáte 4 praktické meditace - cvičení na doma, ale i pro použití za chůze

Zavedením meditací do každodenního života a běžných činností se Vám otevře brána do spokojeného života v přítomnosti a v rovnováze

Navíc jako BONUS získáte vedenou audiomeditace - Meditaci ukotvení, díky které se naladíte pomocí těla na přítomný okamžik a svou rovnováhu.

Kdykoli Vás něco zajímá, máte otázky nebo potřebujete motivaci - můžete mi napsat

Bonus pro Vás

Meditace Vás naučí jak se naladit do své rovnováhy a přítomnosti, ať jste kdekoli nebo děláte cokoli. S trochou vytrvalosti a důslednosti se stanete uvolnění, stabilí a radostní. Pocítíte velkou láskyplnost a vnitřní klid. Jednoduše budete jako jezero - ačkoli se hladina zavlní, vevnitř zůstanete klidní.

Meditace ukotvení

Tato vedená meditace je jednou z praxí, která Vás udržují přes fyzické tělo v přítomném okamžiku. Uvědomujete si sebe, své Bytí a plynutí s okolím neboli celek. Je to jedna z nejhmatatelnějších meditací, protože fyzické tělo vnímáme od dětství jako neoddělitelnou část nás a dokonce se za tělo považujeme. I proto meditovat a vstupovat do brány přítomnosti a rovnováhy pomocí těla je pro mysl často snadný způsob jak se uvolnit a nechat proplouvat naší autenticitu. Meditujte tedy v práci, v obchodě, v MHD, v autě. Kdykoli a kdekoli můžete zaměřit pozornost do svého těla a ukotvit se ve své rovnováze a přítomném okamžiku.

Dnes získám:

 • E-book: "Meditace v moderní společnosti" aneb jak meditovat ve 3 krocích a nevysedět díru do meditačního polštáře.
 • 4 meditace na doma i za chůze.
 • Inspirace jak meditovat v každé životní situaci
 • Bonusovou vedenou meditaci: Meditace ukotvení.
 • On-line podporu lektorky Karly Czechové

O lektorce:

Jmenuju se Karla Czechová a skončila jsem třetí dekádu svého života. V mnoha ohledech jsem vděčná za můj mnohdy až pestrobarevný život připomínající horskou dráhu, protože díky všem prožitkům, poznání a uvědomění – ať už radostným nebo těm bolestivým, jsem se dostala až do dubna 2014.

V onom roce jsem se rozhodla z horské dráhy vystoupit a vytvořit si vlastní cestu, dle svých přání, dle svého srdce. Mým osobním záměrem, který rozvíjím každý den, je žít v každé chvíli svého života své sny.

Záměrem mého srdce či duše je uzdravovat, motivovat a provázet všechny bytosti k pochopení a uvědomění – ke spokojenému, láskyplnému životu. K životu v rovnováze!

Pro naplnění mých záměrů jsem vytvořila projekt Život v rovnováze a jako metodu jsem si vybrala on-line kurzy, meditace, webináře, ale i osobní přednášky, semináře či individuální konzultace. A pro lásku ke knihám a k psaní publikuji články o osobním rozvoji na blogu, píši knihy a v neposlední řadě spolupracuji jako redaktorka s časopisem Šifra.

Nejčastější otázky a odpovědi:

Otázka: Co se děje po vyplnění objednávkového formuláře a jak probíhá doručení?

Po vyplnění formuláře na konci zvolíte způsob platby. Můžete zaplatit kartou nebo express převodem pomocí platební brány GoPay. Peníze jsou připsány na účet ihned. Pokud zvolíte bankovní převod dostanene na zadaný e-mail zálohovou fakturu s číslem účtu a variabilním symbolem, kde je potřeba uhradit částku za e-book. Po připsání platby na účet (zpravidla 1-2 pracovní dny, v případě platební brány Go Pay IHNED) obdržíte další e-mail s odkazem na e-book a bonusy, které si můžete ihned stáhnout do svého počítače.

Otázka: Co když budu mít další otázky nebo budu potřebovat pomoc a inspiraci?

Jsem tady pro Vás. Můžete se ptát nebo poprosit o vysvětlení či podporu pomocí e-mailu info@zivotvrovnovaze.cz. Velmi ráda Vás namotivuji či zodpovím otázky jak ke kurzu tak i Vaše osobní.

Otázka: Je potřeba mít nějaké předchozí zkušenosti nebo vědomosti?

Není. Můžete se do čtení i do meditace-cvičení pustit tak, jak jste. Pokud s Vámi rezonuje, jste připravení. Vše přichází v pravý čas. Meditace jsou velmi jednoduše popsány a v případě, že budete mít otázka, napište.

Otázka: Co znamená, že se jedná o meditace na doma i za pohybu neboli v každé životní situaci?

Meditace v překladu znamená "obeznámit se" nebo "kultivovat osobnost" a tím jsem se inspirovala. Ne každému je blízké sezení na meditačním polštářku, někdo má dokonce dojem, že nemá čas. V tomto e-booku se dozvíte co je to meditace, proč a jak meditovat abychom nevysedeli důlek do meditačního polštáře. Na konci se naučíte meditace, které můžete provádět i když jste na cestě do práce, v obchodě, v MHD nebo kdekoli a s kýmkoli. Nikdo si ani nevšimne, že zrovna "pracujete" na sobě. Každá cesta začíná prvním krokem, za kterým následuje další a další. Mnohdy tak není potřeba vysedávat hodinami v meditačních místnostech, ale jednoduše si tuto místnost udělat v sobě v každé naší životní situaci.

Otázka: Pro koho jsou vhodné tyto meditace a celý e-book?

E-book tak i meditace jsou vhodné pro všechny bez rozdílů věku, náboženství, rasy či národnosti. Pokud chcete žít v přítomnosti, ve své rovnováze, jestli chcete naslouchat svému srdci a žít spokojený, láskyplný život jsou určené právě Vám :).

Díky e-booku "Meditace v moderní společnosti" se dozvíte:

Co to vlastně meditace je.

K čemu meditace jsou a proč meditovat.

Klíč jak na meditaci ve 3 krocích a přitom nevysedět důlek do polštáře.

Jaký je rozdíl v meditacích

Získáte 4 praktické meditace - cvičení na doma, ale i pro použití za chůze

Zavedením meditací do každodenního života a běžných činností se Vám otevře brána do spokojeného života v přítomnosti a v rovnováze

Navíc jako BONUS získáte vedenou audiomeditace - Meditaci ukotvení, díky které se naladíte pomocí těla na přítomný okamžik a svou rovnováhu.

Kdykoli Vás něco zajímá, máte otázky nebo potřebujete motivaci - můžete mi napsat

Kdy změníte svůj život a začnete žít spokojený život v rovnováze, když ne dnes?

E-book: "Meditace v moderní společnosti"  Vám odpoví na otázky: "Co je to meditace?", "Proč a především jak meditovat a nevysedět přitom díru do meditačního polštáře." a naučí Vás díky meditacím - cvičením obeznámit se se seboukultivovat svou osobnostzušlechtit mysl, ego a emoce a naladit se na sebe, až dojdete do své vnitřní rovnováhy a začnete tak konečně žít stabilní, spokojený život plný lásky a vnitřního klidu.