ON-LINE KURZY A MEDITACE

Chcete se rozvíjet a vzkvétat v pohodlí Vašeho domova? Připravila jsem pro Vás on-line kurzy a meditace, které se po přihlášení postupně odkrývají. Krok po kroku tak ladíte sebe i svůj život podle Vašich přání a záměrů.

Připravené jsou pro Vás tyto kurzy:

  • Meditace v praktickém životě aneb nejen sezení se zavřenýma očima znamená meditovat.
  • Tvůrcem od A do Z aneb vdechněte nový život svému projektu, ač jste na startu, 
    v půli nebo jste zatím ani nezačali.
  • Afirmace jako klíč ke změně aneb jak změnit svou vibraci
  • Tvořím si svůj Visionboard aneb jak si naplnit život svých snů.

Připravuji:

  • Velký on-line kurz Život v rovnováze - průvodce od A do Z.
  • Naplň své poslání - žij svůj sen - pro všechny, kteří se chtějí vytvořit vlastní projekt

"Meditace v praktickém životě"

Není meditace jako meditace. A také ne každý rád ty tradiční - zavřené oči, skřížené nohy... však to znáte. Proto jsem vytvořila tyto meditace a pojala je jinak - z různých úrovní - fyzické, psychické, vztahové, duševní, energetické až po samotný střed - centrum - vnitřní rovnováhu. A jako bonus se můžete těšit na zasazení záměrů. Celý kurz je doprovázený krátkým úvodem s přednáškou a cvičeními.

Více informací →

"Tvůrcem od A do Z"

Vdechněte nový život svému projektu, ač jste na startu, v půli nebo jste zatím ani nezačali. Poznejte technickou, praktickou i osobní úroveň, abyste tvořili v rovnováze a radosti a naplnili si tak své sny.

Více informací →

"Tvořím svůj Visionboard"

Chcete žít svůj vysněný život, ale nevíte jak na to? Kde začít? A jak se naučit věřit sobě i tomu, že se to může podařit? V tomto kreativním a zábavném kurzu si vytvoříme svůj visionboard neboli nástěnku našeho ideálního života a naučíme se jak realizovat své záměry, aby se manifestovaly v našem životě. Vše je doplněno praktickými příklady, ale i teoretickou částí a přednáškami.

Více informací →

"Afirmace jako klíč ke změně"

Afirmace neboli pozitivní tvrzení o našem životě je pomůckou, jak vejít na cestu spokojeného a naplněného života. Je však také velmi účinnou a kreativní metodou, která nám pomůže v mnoha směrech. Můžeme je přirovnat k novodobým mantrám, které však opakujeme ve svém rodném jazyku a tak jsou nám o to bližší a snáze se tak naladíme na nové frekvence našeho života.

Více informací →

"Můj život v rovnováze"

Velký on-line kurz zahrnuje komplexní informace a cvičení jak na spokojený život. Praxe podporuje vytrvalost, která zaručuje trvalé změny a zušlechtění naší mysli, ega a emocí. Život v rovnováze začíná jedním krokem a přináší harmonii, lásku, radost, klid a spokojenost.

Více informací →