Zaregistrujte se na webinář zdarma na téma:

Naslouchej hudbě svého života.

Rezervujte si své místo.

Na co se můžete těšit?

Poetický název dává webnáři nádech tajemna. My odkryjeme tajemství naších srdcí, duší a společně se podíváme na hudbu našeho života neboli na to, co je naším motorem, plynem a nakonec i cestou našeho života!
 
Nevím jestli je to poslání nebo jen každého individuální příběh, tak nebo onak, každý z nás nosí v sobě TO ONO, co nás naplňuje, co je naší vášní, naší podstatou - u čeho doslova ztrácíme hlavu... a necháme volnou cestu našemu srdci.
 
Ač je to Vaše ONO sebevíc bláznivější nebo nereálné či to čemu všichni říkají - to tě neuživí, věřte mi, že opak je pravdou.
 
Najděme společně díky tomuto webináři hudbu Vašeho života a rozezněme struny Vaší duše <3

Webinář začíná za:

Čtvrtek 19. 10. ve 20.00 hodin

Rezervujte si své místo.

O lektorce:

Karla Kaja Czechová
Karla Kaja Czechová

Jmenuji se Karla Czechová a skončila jsem třetí dekádu svého života. Dlouho jsem ve svém životě létala nahoru a dolů. V dubnu 2014 jsem se rozhodla z horské dráhy vystoupit a vytvořit si vlastní cestu, dle svých přání, dle svého srdce. Mým osobním záměrem, který rozvíjím každý den, je žít v každé chvíli svého života své sny. Záměrem mého srdce či duše je uzdravovat, motivovat a provázet všechny bytosti k pochopení a uvědomění – ke spokojenému, láskyplnému životu. K životu v rovnováze!

Rezervujte si své místo.