Podpora skupiny je velmi důležitá. Setkáváte se tak s lidmi, kteří jsou na podobné cestě nebo přinejmenším mají stejný životní kurz. Díky všem vzniklým otázkám, odpovědím, diskuzím nebo sdílení zkušeností, se o to více a rychleji rozvíjíme.

Proč pořádám semináře a workshopy?

Jsou to mé oblíbené nástroje k naplňování záměru mého srdce, mé duše. Kromě toho, že provázím, motivuji a inspiruji k uvědoměním, které uzdravují, tak setkání s jinými bytostmi mě velmi rozvíjí na všech úrovních. S celou skupinou jsme si všichni navzájem inspirací.

Zdánlivě banální otázka, která může zaznít na mých seminářích a přednáškách, je stejně důležitá pro rozvoj, pro další uvolnění a uvědomění kohokoli ze zúčastněných – včetně mě. A to mě ze srdce baví :).

Kde se můžeme setkat?

Mým domovským centrem osobního rozvoje je Maitasuna na Praze 3 (kousek od Jiřího z Poděbrad). Zde se můžete se mnou pravidelně setkat v dvouhodinových blocích Kaja a Já. Každý měsíc máme jiné téma, ke kterému se nejen dozvíte duchovní, věděcké a praktické informace, ale také se často otevře diskuze mezi zúčastněnými. Samozřejmostí jsou praktická cvičeníčka :).

Mou velikou radostí jsou rovněž tématické workshopy Jsem Tvůrcem, kde se zaměřujeme na seberealizaci a tvorbu reality ideální pro každého z nás. Workshopy jsou zábavné, zaměřené na praxi. Tvoříme, píšeme, malujeme, lepíme, meditujeme ect. Povídání neboli teorii vám vměstnávám někde mezi, tak abyste byli čím jak nejvíce uvolnění a napojení na sebe a své nitro :).

Každá akce je zveřejněná v Kalendáří.

Jsem Vám inspirací? 🙂

Jsem vždy velmi potěšena a plná vděčnosti, když zaslechnu nebo mi někdo na přímo řekne: „Bylo to velmi inspirativní“, „Inspirovala jste mě…“, „Děkuji, velmi mi to pomohlo uvědomit si…“ A právě z toho důvodu, velmi ráda přijímám pozvání jako lektorka na Vámi pořádané akce.

Jaké témata volím na Vámi pořádaných akcích?

Kostry přednášek, seminářů či workshopu připravuji mimo čas a prostor. Jsem ponořená tak hluboko v inspiraci, jako bych snad ani nebyla :). Pouze beru papír a píšu.

Pro přenesení do praxe, učesání a doladění detailů čerpám ze svých zkušeností. Proto pokud organizujete besedu, setkání, festival nebo také pořádáte-li ve firmě teambuilding či školení, jsem otevřená a nakloněná spolupráci.

Jsme Vám nápomocná. Můžeme tedy volit ze stávajících seminářů a workshopů nebo s chutí vytvořím novou náplň dle Vámi zvoleného tématu a potřeb.

Chcete více informací?

Pro více informací ohledně programu, termínu a ceny mě můžete kontaktovat pomocí formuláře nebo mailem či telefonicky.

Karla Kaja Czechová

Tel: 778 760 989

E-mailinfo@zivotvrovnovaze.cz

Adresa poradny: Ježková 14, Praha 3, 130 00

Fakturační adresa: Římská 191/16, Praha 2, 120 00

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.