"Drž otěže svého života tak pevně, abys udával směr, avšak s takovou lehkostí, aby Ti do života přicházelo vše jednoduše, samo od sebe a především ideálně pro Tebe."

Zájem o osobní rozvoj stále roste. Vytrvat na cestě tvůrce vlastního života a umění života v rovnováze může být, zvláště na začátku, obtížné, ba dokonce složité či komplikované. Navrch máte mnoho otázek a neznáte či neslyšíte odpovědi. Jste ve stavu hledání, čekání, vydržení nebo mnohdy ani svůj stav neumíte popsat. Přebíráte také role oběti, viníka, soudce a hrajete hlavní role v seriálu „Já nevím“ či „Uvidím“.

Chce to změnu!

Podpora na cestě života v rovnováze je velmi důležitá. Proto je nasnadě osobní či skype konzultace, během kterých se díváme na Vaše přesvědčení, vzorce chování, role a jiné favority, které se ve Vás skrývají, aniž byste si jich byli vědomi.

 Život v rovnováze, čili spokojený život se rovná vědomému životu.

Individuální konzultace jsou zde pro všechny, kteří chtějí zaměřit svou energii do sebe a podívat se na jednotlivé témata. Během konzultací si povídáme, rozplétáme klubíčka a vycházíme z labyrintů, které vytváří naše mysl a potažmo ego či emoce. Zaměřujeme se také na postupné uvolňování mysli pomocí cvičení a technik, které se nabízí. A že se jedná o individuální konzultace i přístup a techniky jsou individuální :).

 Jak konzultace probíhají?

Setkání vždy probíhá individuálně, dle aktuálních potřeb klienta. Někdy se věnujeme především rozhovoru, jindy převádíme cvičení do praxe.

Při cvičeních a praktických ukázkách nejčastěji pracuji s mozkovými vlnami alfa, které jsou pro náš mozek nejbezpečnější. Díky vědomému „zpomalení“ frekvence činnosti naších mozkových vln se uvolníme a dokážeme se mnohem lépe do sebe nacítit, porozumět sobě ale i situacím a lidem v našem životě. Dětem jde daleko lépe a jednodušeji učení. Příjemný bonus je, že bez ohledu na věk, přichází i velká regenerace a vitalita, čili tzv. rychlé „dobití baterek“. 🙂

Pravidelným procvičováním, ač už na konzultacích nebo u Vás doma rychleji přicházíte k uvědoměním, prozřením a zvědomování si příčiny a následku, což vede k uzdravení a životu v rovnováze :).

Kde se se mnou osobně setkáváte?

Mou Almou mater je Centrum osobního rozvojeMaitasuna na Praze 3.

Tady se společně setkáváme při osobních konzultacích, ale rovněž na mnou pořádaných seminářích a workshopech.

Pokud jsem někde hostem, dávám o tom vědět v kalendáři.

Všichni máme všechny schopnosti a neomezený přístup k informacím

Jsem praktikem kvantové vlny, proto je možné se, společně se mnou během sezení, naučit vstupovat do vlastního kvantového pole. Díky tomu můžete ladit sami sebe, kdykoli ucítíte, že něco chcete uzdravit, změnit či opravit.

Díky The Reconnection, které jsem absolvovala v lednu 2016 jsem si rozpomněla nebo se utvrdila v mnohých schopnostech, které podle potřeby klienta používám při terapiích a konzultacích. Jedná se o naladění se na proud klienta, telepatii, napojení se na vesmírné informační pole nebo na jiné vědomí (channeling).

Jaké jsou mé ceny:

Osobní konzultace 1h
1300 Kč
Osobní setkání
Individuální přístup
Rozhovor - terapie, koučing
Praktická cvičení
Příjemné, klidné prostředí
Následná podpora
Skype konzultace 1h
1300 Kč
Konzultace na dálku odkudkoli na světě
Individuální přístup
Rozhovor - terapie, koučing
Praktická cvičení
Pohodlí Vašeho domova
Následná podpora
Skype konzultace 1,5h
1500 Kč
Konzultace na dálku odkudkoli na světě
Individuální přístup
Rozhovor - terapie, koučing
Praktická cvičení
Pohodlí Vašeho domova
Následná podpora