Být v souladu se svým srdcem
- seminář

Srdce je základem našeho života. Směruje nás vždy tam, kde potřebujeme být. A když mu nasloucháme a následujeme ho, tak se stále blíž a blíž přibližujeme naší autentické cestě života.

Každý máme svůj vlastní, osobitý kompas v podobě svého srdce. Proč je tedy tolik nespokojenosti, stresu a tlaku v naších životech? Kde se vytratila lehkost a svoboda žít svůj život? Proč je tolik nenaplnených snů a přání?

Odpověď je prostá: "Nejsme v souladu se svým srdcem." Vymýšlíme si cestičky "kudy a jak" či co je pro nás v danou chvíli nejlepší (my to přeci víme nejlépe, že? :)). V neposlední řadě vzdorujeme, když přichází do našich životů něco jiného. Můžeme to rozšířit rovněž o samozřejmost, autopilota a nedosatatek odvahy a vytrvalosti.

Na semináři si povíme a zažijeme v praxi, co to namená a jak být v souladu se svým srdcem. Dotkneme se rovněž témat odvahy, vytrvalosti, důslednosti, vědomého přístupu k životu, autenticity a naplnění naších snů. Prostor pro Vaše otázky a sdílení je samozřejmostí :).

Kde a kdy se seminář koná?

Na seminář se můžete těšit v prvním březnovém týdnu 5.3.2018 od 19:00 v centru osobního rozvoje Maitasuna, které se nachází na ul. Ježková 14, Praha 3.

Pro všechny, kteří se nemohou zúčastnit osobně nebo jsou mimopražští jsem připravila možnost sledovat on-line vysílání přímo z přednášky. Odkaz na přenos dostanete v den přednášky.

Veškeré Vaše otázky budou monitorovány, jako byste byli přímo v sále :).

Záznam ze semináře Vám pak zůstává a těm, co se zúčastní osobně, odkaz dopošlu na mail.

O lektorce:

Jmenuju se Karla Czechová a skončila jsem třetí dekádu svého života. V mnoha ohledech jsem vděčná za můj mnohdy až pestrobarevný život připomínající horskou dráhu, protože díky všem prožitkům, poznání a uvědomění – ať už radostným nebo těm bolestivým, jsem se dostala až do dubna 2014.

V onom roce jsem se rozhodla z horské dráhy vystoupit a vytvořit si vlastní cestu, dle svých přání, dle svého srdce. Mým osobním záměrem, který rozvíjím každý den, je žít v každé chvíli svého života své sny.

Záměrem mého srdce či duše je inspirovat, motivovat a provázet všechny bytosti k pochopení a uvědomění – ke spokojenému, láskyplnému životu. K životu v rovnováze!

Pro naplnění mých záměrů jsem vytvořila projekt Život v rovnovázea jako metodu jsem si vybrala on-line kurzy, meditace, webináře, ale i osobní přednášky, semináře či individuální konzultace. A pro lásku ke knihám a k psaní publikuji články o osobním rozvoji na blogu, píši knihy či publikuji na webech jako jsou Příznaky transformace nebo Cesty k sobě.

Rezervujte si své místo

Na seminář je potřeba si rezervovat místo předem. Můžete se rovněž zůčastnit on-line vysílání. V obou případech je však omezený počet míst.

Cena vstupenky je 250 Kč.

Pečlivě vybírejte, kterou variantu chcete - zda osobně nebo on-line přenos! V on-line verzi budeme rovněž monitorovat Vaše dotazy.

Rezervace je platná až po uhrazení vstupného.