Prahu rozsvítil Signál festival aneb poslední den podívané

Jako každý rok v říjnu i letos Prahu rozsvítil Signal festival. Od 10-13.10.2019 je možné shlédnout tvůrce světelných show, videomapingů a instalací z celého světa. Letos se po několika létech trasa festivalu změnila. A tak na místo Vinohrad a očekávané kulminace na Náměstí Míru, se trasa přesunula do sousedního Karlína. Tento rok se navíc symbolicky jedná o téma revoluce revolty, revize, ale také změny. Je to tak na počest 30ti letého výročí Sametové revoluce.

Během tohoto ročníku můžete shlédnout mnoho instalací zdarma, ale také několik placených, které opravdu stojí za to. A tak pokud nevíte co s načatou neděli, neváhejte a vydejte se Prahou za světly.

Z instalací zdarma nás uchvátil samozřejmě Karlín a především videomaping na Karlínském náměstí a následně atmosféra, která panovala v Anežském klášteru. Vznešenost prostředí v kombinaci s měnícími se barvami světel do Vás jednoduše musí vnést vnitřní klid.

 

Karla Czechová
Psaní je mou vášní, láskou, která mě přenáší do jiného - “mého” vnitřního světa. Slova přichází a přenáší se na papír jen tak, s lehkostí. Možná je to automatické psaní, možná napojení. Ač už je to cokoli, témata se jednoduše zrodí a já se jimi nechávám vést a inspirovat. Osobně mě těší, že jsem tento druh vášně poznala. O to větší radost přichází, když semínko padne na úrodnou půdu. Mým motorem je má radost, láska k psaní a Vy a Vaše zprávy či reakce jsou tím správným palivem.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Nejnovější články
  • Přidejte se k nám:
  • Video-inspirace:
  • Co nového na Instagramu:
  • Kategorie:
  • Další články: